قیمت گرانول

لیست قیمت گرانول بازیافتی پلی اتیلن سبک

گرانول عسلی روشن

گرانول عسلی روشن

28000تومان

قیمت هر کیلو گرانول

گرانول بازیافتی نایلون

استعلام قیمت

گرانول مشکی 

22000تومان

قیمت هر کیلو گرانول

گرانول بازیافتی نایلون

استعلام قیمت
قیمت گرانول بی رنگ

گرانول بی رنگ

32000تومان 

قیمت هر کیلو گرانول

گرانول بازیافتی نایلون

استعلام قیمت

گرانول رنگی 

23000تومان

قیمت هر کیلو گرانول

گرانول بازیافتی نایلون

استعلام قیمت

قیمت گرانول بازیافتی نایلون دقیق نیست و تقریبی می باشد لطفا برای دریافت قیمت و خرید گرانول پلاستیک تماس بگیرید.

تمامی گرانول بازیافتی مهسان پلاست و فروشندگان دیگر می بایست مواد پلاستیک اولیه خود را با توری 60 و 80 دو لایه اکسترودر کنند. گرانول های نایلون کیفیت و کشش بالایی دارند. اکثر مواد اولیه کارگاها پلاستیک پسا صنعتی و تمیز هستند که معمولا نیازی به شست و شو هم ندارند. این پلاستیک ها با سرعت بالاتر و بدون آشغال ریز گرانول می شوند.

برای دریافت نمونه بار و تست برای تولید تماس بگیرید تا در اولین فرصت نمونه گرانول برای تولیدی شما ارسال گردد.

مناسب برای تولید نایلون،تولید پلاستیک های عریض، لوله و …

گرانول بازیافتی چیست؟

گرانول بازیافتی گلوله های کوچکی هستند که از زباله های پلاستیکی بازیافتی ساخته می شوند . آنها محصول نهایی فرآیند بازیافت پلاستیک هستند و به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات پلاستیکی جدید استفاده می شوند.گرانول های پلاستیکی بازفرآوری شده برای تولید روکش های بسته بندی، لوله، کیسه و سطل زباله و غیره استفاده می شود . از این رو، محدوده خوبی برای بازیافت ضایعات پلاستیکی استفاده شده برای تولید گرانول های پلاستیکی، مشروط به دستورالعمل های مندرج در قانون محیط زیست وجود دارد. 

گرانول چیست؟

گرانول های پلاستیکی بازیافتی راه حل ارزشمندی برای مشکل زباله های پلاستیکی هستند. آنها نه تنها به کاهش میزان زباله در محل های دفن زباله کمک می کنند، بلکه به حفظ منابع و کاهش اثرات زیست محیطی تولید پلاستیک نیز کمک می کنند. فرآیند ساخت گرانول های پلاستیکی بازیافتی ساده و موثر است و منجر به تولید گرانول های باکیفیت می شود که می توان از آنها در تولید محصولات جدید پلاستیکی استفاده کرد. با استفاده از گرانول های پلاستیکی بازیافتی، می توانیم به ایجاد آینده ای پایدارتر برای سیاره خود کمک کنیم.